Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sponzoři

Moc děkujeme všem, kteří nás podporují. Vaší pomoci si velice vážíme.

Bez Vás by to nešlo... Děkujeme!!!

 

Velmi děkujeme paní Nicool Burdové za deky, pamlsky a krmivo pro naše pejsky. Veliký dík!

dary.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velké poděkování patří panu Mírovi Chrapkovi z Kladna, který náš útulek podporuje již hodně dlouhou dobu. Velmi děkujeme!

 

Za krásné a potřebné dary moc děkujeme firmě Zvěrokruh (Olympia Teplice). Pejskové si šmáknou :) http://www.zverokruh-shop.cz/pobocky/25

zverokruh.jpgzve.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Poděkování patří kynologickému klubu a cvičáku pro psy ForPes za dary pro naše pejsky.

Moc děkujeme! http://www.forpes.cz/

forpes.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velmi děkujeme firmě Veolia za minigrant ve výši 35000 korun. Díky tomu jsme mohli v roce 2011 vybudovat nové kotce. Moc děkujeme!!!

6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme Ondřeji Havlíkovi (www.endru.cz) a jeho přítelkyni Vendule Šrýtrové za krmivo a deky.

28.12.2011
Děkujeme zaměstnancům a vedení firmy DESK-FORM a.s. Újezdeček (Vlasta Rekasová, Hana Bednáriková, Miroslav Weisnich, Michaela Dittrichová, Petr Blovský, Ing. Michal Tokarik, Jiří Šenfeld, Annie Ježková, Olha Molnar, Martin Vršata, Lukáš Horáček, Ing. Jiří Prousek a Tomáš Poc) a z firmy TRCZ s.r.o. Lovosice (Petr Čermák, Josef Černý, Jan Paulen, Tomáš Smetana, Miroslava Dostálová, Zdena Motejlová a Jana Kloblochová) za granule, konzervy a piškoty pro pejsky. 

Děkujeme panu Jirákovi z firmy Truhlářství Jirák za hobliny.

Chtěli bychom velmi poděkovat panu Radkovi Bydžovskému  vedoucímu směny depa 05 z přepravní společnosti PPL (Hradec Králové) za nezištnou ochotu a projevenou solidaritu v rámci charitativní pomoci našemu útulku. Děkujeme !

24. 4. 2011
rodina Ježkova přivezla krmení, piškoty a deky pro naše svěřence. Moc děkujeme.

26.3. 2011
Děkujeme paní Renatě Dobiášové z Brna, za další příspěvek 1500,-Kč na jejího sveřence Ozzyho.

11.3. 2011
Velmi děkujeme paní Renatě Dobiášové z Brna, za finanční dar v hodnotě 1200,-Kč pro pejska Ozzyho.

18.2. 2011
Fenka Bára 2 děkuje rodině pana Antonína Vohradského jak za krmení, tak za finanční příspěvek. Zároveň rodině velmi děkujeme za vypracování projektu na výstavbu nových kotců, moc nám to pomůže.
p. Libor Sehnal - děkujeme za finanční pomoc útulku, moc si toho vážíme.
Manželé Krásovi - moc děkujeme za pravidelný finanční příspěvek 300 korun měsíčně.
p. Zdeněk Jurašík a kamarádi - moc děkujeme za finanční pomoc, sbírky pořádané pro naše pejsky opravdu velmi pomáhají. Veliký dík! 

Materiální pomoc od Haničky Radové, pejskové moc děkují za krásné dárky, v balíčku našli hezké hračky, deky, vodítka... Moc děkujeme!

p1060420.jpgp1060419.jpg

 

18.1.2011
Veronika Siegelová se svými přáteli uspořádali sbírku a zakoupili pro naše svěřence materiální pomoc a krmivo. Mockrát všem děkujeme ! Jmenný seznam dárců zde: http://www.jezevcici.websnadno.cz/Adopce-na-dalku.html

Chtěli bychom mockrát poděkovat paní Veronice Siegelové http://www.jezevcici.websnadno.cz/Uvod.html  která se svými přáteli udělala sbírku a za vybranou sumu nakoupili pro naše sveřence materiální pomoc a krmivo. Více info ve sponzorech v levém menu.
Také tito báječní lidé sponzorovali našeho pejska E.T., který už našel domov. Velmi jim proto děkujeme, že se rozhodli i nadále sponzorovat naše svěřence určené do virtuální adopce. Krom jiného paní Veronika se svojí maminkou vyrábí úžasné věcičky http://www.fler.cz/crispy  a výtěžek z nich chce věnovat na pomoc pejskům právě v našem útulku. Toho si velmi vážíme.   

 

Děkujeme všem hodným lidem, kteří přinesli  dary našim pejskům na Vánoce.

 

fotka_320.jpg