Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Sponzoři

Moc děkujeme všem, kteří nás podporují. Vaší pomoci si velice vážíme.

Bez Vás by to nešlo... Děkujeme!!!

 

Velmi děkujeme paní Nicool Burdové za deky, pamlsky a krmivo pro naše pejsky. Veliký dík!

dary.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velké poděkování patří panu Mírovi Chrapkovi z Kladna, který náš útulek podporuje již hodně dlouhou dobu. Velmi děkujeme!

 

Za krásné a potřebné dary moc děkujeme firmě Zvěrokruh (Olympia Teplice). Pejskové si šmáknou :) http://www.zverokruh-shop.cz/pobocky/25

zverokruh.jpgzve.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Poděkování patří kynologickému klubu a cvičáku pro psy ForPes za dary pro naše pejsky.

Moc děkujeme! http://www.forpes.cz/

forpes.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Velmi děkujeme firmě Veolia za minigrant ve výši 35000 korun. Díky tomu jsme mohli v roce 2011 vybudovat nové kotce. Moc děkujeme!!!

6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Děkujeme Ondřeji Havlíkovi (www.endru.cz) a jeho přítelkyni Vendule Šrýtrové za krmivo a deky.

28.12.2011
Děkujeme zaměstnancům a vedení firmy DESK-FORM a.s. Újezdeček (Vlasta Rekasová, Hana Bednáriková, Miroslav Weisnich, Michaela Dittrichová, Petr Blovský, Ing. Michal Tokarik, Jiří Šenfeld, Annie Ježková, Olha Molnar, Martin Vršata, Lukáš Horáček, Ing. Jiří Prousek a Tomáš Poc) a z firmy TRCZ s.r.o. Lovosice (Petr Čermák, Josef Černý, Jan Paulen, Tomáš Smetana, Miroslava Dostálová, Zdena Motejlová a Jana Kloblochová) za granule, konzervy a piškoty pro pejsky. 

Děkujeme panu Jirákovi z firmy Truhlářství Jirák za hobliny.

Chtěli bychom velmi poděkovat panu Radkovi Bydžovskému  vedoucímu směny depa 05 z přepravní společnosti PPL (Hradec Králové) za nezištnou ochotu a projevenou solidaritu v rámci charitativní pomoci našemu útulku. Děkujeme !

24. 4. 2011
rodina Ježkova přivezla krmení, piškoty a deky pro naše svěřence. Moc děkujeme.

26.3. 2011
Děkujeme paní Renatě Dobiášové z Brna, za další příspěvek 1500,-Kč na jejího sveřence Ozzyho.

11.3. 2011
Velmi děkujeme paní Renatě Dobiášové z Brna, za finanční dar v hodnotě 1200,-Kč pro pejska Ozzyho.

18.2. 2011
Fenka Bára 2 děkuje rodině pana Antonína Vohradského jak za krmení, tak za finanční příspěvek. Zároveň rodině velmi děkujeme za vypracování projektu na výstavbu nových kotců, moc nám to pomůže.
p. Libor Sehnal - děkujeme za finanční pomoc útulku, moc si toho vážíme.
Manželé Krásovi - moc děkujeme za pravidelný finanční příspěvek 300 korun měsíčně.
p. Zdeněk Jurašík a kamarádi - moc děkujeme za finanční pomoc, sbírky pořádané pro naše pejsky opravdu velmi pomáhají. Veliký dík! 

Materiální pomoc od Haničky Radové, pejskové moc děkují za krásné dárky, v balíčku našli hezké hračky, deky, vodítka... Moc děkujeme!

p1060420.jpgp1060419.jpg

 

18.1.2011
Veronika Siegelová se svými přáteli uspořádali sbírku a zakoupili pro naše svěřence materiální pomoc a krmivo. Mockrát všem děkujeme ! Jmenný seznam dárců zde: http://www.jezevcici.websnadno.cz/Adopce-na-dalku.html

Chtěli bychom mockrát poděkovat paní Veronice Siegelové http://www.jezevcici.websnadno.cz/Uvod.html  která se svými přáteli udělala sbírku a za vybranou sumu nakoupili pro naše sveřence materiální pomoc a krmivo. Více info ve sponzorech v levém menu.
Také tito báječní lidé sponzorovali našeho pejska E.T., který už našel domov. Velmi jim proto děkujeme, že se rozhodli i nadále sponzorovat naše svěřence určené do virtuální adopce. Krom jiného paní Veronika se svojí maminkou vyrábí úžasné věcičky http://www.fler.cz/crispy  a výtěžek z nich chce věnovat na pomoc pejskům právě v našem útulku. Toho si velmi vážíme.   

 

Děkujeme všem hodným lidem, kteří přinesli  dary našim pejskům na Vánoce.

 

fotka_320.jpg