Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pejskové k adopci

KARLÍK - asi 3 měsíce staré štěně, které nějaký "dobrák" uvázal u útulku...

hledaji-domov-032.jpghledaji-domov-031.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IVAN - nalezen v Kostomlatech, 1 rok starý, aktivní milý společník. Vhodný pro sport, ale i k domku se zahradou...

hledaji-domov-035.jpg

hledaji-domov-034.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALF - cca 7let stary pes krizence ovcaka a knirace. Alfovi byl pred 2lety dan domov, ale jiz po pul roce nam ho privezli, ze ho nemuzou mit. Za par mesicu dostal druhou sanci...3.1.2015 byl Alf nalezen v Oseku(ustecky kraj) a nyni se opet nachazi v utulku ve Svetci. Jeho majitel ho s nejvetsi pravdepodobnosti vyhodil. Prosim vas o pomoc hleda se pan KAČÍREK, ktery by mel podle poslednich info zit prave v Oseku, tel.c. na nej neexistuje a nemuzeme ho najit. A timto hledame i pro Alfika novy domov!!! Nebo docasnou peci, prosim kdo muzete pomoct a zatim si Alfika nechat na dp nebo nastalo ozvete se!!!! Je to vyborny hlidac a vdecny pes i po tom co ma za sebou. Tel.c. 734499340

alf.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČESŤA - asi 1,5 roku, střapatý pejsek, kříženec zřejmě jorkšíra a knírače, střední velikosti. Zpočátku nedůvěřivý, ale jakmile si ho člověk získá (za piškotky), tak je z něj obrovský mazlík. Moc hodný a milý pejsek, snese se s ostatními psy.

utulek-dar-svetec-002.jpg

utulek-dar-svetec-001.jpg

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRIT - 10-12 let, kříženec NO, na svůj věk vitální. Nalezen v Oseku, vyhublý. Bylo by mu nejlépe u domku se zahradou, jako jediný pes, u někoho hodného, na dožití. Velmi poslušný, zná základní povely.

utulek-dar-svetec-003.jpgutulek-dar-svetec-004.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZRZEK - psí kluk, střední velikosti. Je mu cca 1 rok, byl nalezen v Jeníkově. Je to veselý, hravý, milý pejsek, odrostlé štěndo. Sdílí kotec s kámošem Natym.

zrzek.jpg    zrzek-a-naty.jpgzrzek.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NATY - pejsek střední velikosti. Nalezen v Zabrušanech, je mu kolem 1,5 roku. Moc milý, hravý pejsek, stejný rarášek jako Zrzek.

utulek-dar-svetec-016.jpg    utulek-dar-svetec-017.jpg

 

 

 

ŠARYK - pejsek střední velikosti, stáří kolem 3 let. Veselý, hodný, mazlivý. Byl nalezen v Zabrušanech, ostatní pejsci mu nevadí.

    utulek-dar-svetec-012.jpg    utulek-dar-svetec-011.jpg

 

 

FILÍPEK - menší pejsek, věk 4-5 let, kříženec jezevčíka. Hodný, přátelský pejsek, vhodný na zahrádku. Dává přednost fenkám, pejsky si vybírá. 

utulek-dar-svetec-008.jpg    utulek-dar-svetec-010.jpg

 

SEBASTIAN - nalezen společně s Bellou v Oseku 4.12.2013. Nikdo je nehledá... Skvělý pejsek, výborný parťák pro každého. Nejraději by do nového domova společně s kámoškou Bellou, jsou na sebe fixovaní, ale není to podmínka. Sebíkovi jsou asi 2 roky, je to pravděpodobně kříž. knírače. Moc milý a hodný pejsek.

sebastian.jpg    bella-seb.jpg

 

 

KNÍREK - 4 roky starý pejsek, střední velikosti. Pobíhal mezi Osekem a Hájem, všichni ho odháněli a někdo ho zřejmě praštil přes zadní nožku, se kterou byl v léčení. Nyní už je zcela zdráv. Knírek je moc milý, hodný pejsek, díky špatné zkušenosti s lidmi je zpočátku trochu nedůvěřivý.

50.jpg    51.jpg

 

 

PAJDA - psí kluk, asi 4 roky starý kříženec střední velikosti. Byl nalezen v Čížkovicích s poraněnou přední tlapkou, nyní zdravý. Zpočátku trochu nedůvěřivý, ale pokud se mu bude člověk věnovat, najde v něm skvělého kamaráda.

37.jpg    38.jpg

 

 

REX - starý 6-7 let, byl nalezen v lednu 2010 v Oseku. Kříženec NO, 

střední velikosti. Zpočátku je trochu nedůvěřivý, opatrný. Hned jak si ho člověk získá, najde v něm hodného, vděčného, oddaného a poslušného psa. Rexe raději ne k dětem.

rex--1-.jpgrex--2-.jpg

 

 

    

    

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TONDA - Toník byl nalezen v Košťanech v srpnu 2009. Je menšího vzrůstu, kříženec knírače, asi 10 let starý. Je hodný, trošku tvrdohlavý, hlídá si mističku se žrádlem. Líbilo by se mu i v bytě.

35.jpg       

36.jpg