Jdi na obsah Jdi na menu
Reklama
Založte webové stránky zdarma - eStránky.cz
 


Adopce na dálku

 

Pokud máte rádi pejsky a nemůžete je mít doma, ale i tak by jste rádi udělali nějakému radost, pohladili ho, dopřáli mu většího pohodlí, vyvenčili ho, strávili s ním pár hezkých chvíl, finančně ho podpořili. Právě pro Vás jsme připravili - adopci na dálku. Jedná se o pár našich pejsků, kteří u nás z jakéhokoli důvodu musejí dožít. Někteří ze zdravotních důvodů, někteří už nemají důvěru a zvykli si u nás,  u některých rozhoduje věk. 

Adopce na dálku, funguje tak, že si vyberete pejska, kterého budete chtít adoptovat. Kontaktujete nás na našem emailu uvedeném v kontaktech. Uvedete jen své iniciály a způsob druhu adopce ( finanční podpora, krmení, ...). Takto kvůli tomu, že u každého adoptovaného pejska budou uvedeni adoptivní rodiče. 

Pokud zvolíte finanční podporu, při zasílání financí uveďte do poznámky na výpisu jméno pejska. Finanční podpora se zasílá na účet uvedený v odkazu podpořte nás . Je možno na naši adresu zaslat krmení, dobroty atd. Nebo je možné osobní předání.

Po tel. domluvě je možné přijet pejska navštívit, vyvenčit či vzít si ho na víkend domů. To vše pouze po řádné domluvě !!!

                          Vaší pomoci si velice vážíme!

              Pejskové vhodní k adopci na dálku: